KONTAKTAI

Viena mūsų stipriųjų pusių - tai dėmesingi ir paslaugūs darbuotojai. Prašome susisiekti su mumis!

Įmonės rekvizitai

SIA „Otaņķu Dzirnavnieks”
PVM Reg. Nr. LV 42103015892
Reg. Nr. 42103015892
„Dzirnavnieks”, Otaņķu pag., Nīcas nov., Latvia, LV-3475
tel.: +371 634 81025 fakss: +371 634 81024
e-paštas: info@otankimill.eu

AS SEB banka (Latvija) SWIFT: UNLALV2X
EUR: LV23 UNLA 0050 0064 9584 8
AB SEB bankas (Lietuva) SWIFT: CBVILT2X
EUR: LT74 7044 0600 0789 4081
AS Luminor Bank SWIFT: RIKOLV2X
EUR: LV14 RIKO 0002 9300 8913 5

Mūsų komanda

Ričards Riepšs
Valdybos pirmininkas

+371 29185566
ricards@otankimill.eu

Jānis Lanka
Valdybos narys

+371 29477086
janis@otankimill.eu

Kaspars Mežbrakšis
Žemės ūkio paslaugų vadybininkas

+371 28808260
kaspars@otankimill.eu

Mārtiņš Skuja
Gamybos skyriaus vadovas

+371 29143144
martins@otankimill.eu

Gints Riekstiņš
Gamybos vadovas

+371 20373768
gints@otankimill.eu

Līga Lagzdiņa
Projekto vadovas

+371 27260573
liga.lagzdina@otankimill.eu
Marketinginiai sprendimai
Darbo vakarėlių organizavimas ir pravedimas

Armins Sudints
Techninis direktorius

+371 26396645
armins@otankimill.eu
serviss@otankimill.eu

Rolands Miķelsons
Logistikos skyriaus vadovas

+371 26445572
rolands@otankimill.eu
transport@otankimill.eu
Birių krovinių Baltijos šalyse

Anna Ovčiņņikova
Logistikos specialistė

+371 29495541
anna@otankimill.eu
transport@otankimill.eu
Supakuoti, negabaritiniai, birūs ir skysti kroviniai

Didzis Nelsons
Krovinių vadybininkas

+371 27075149
didzis@otankimill.eu
transport@otankimill.eu
Birių krovinių gabenimas ES teritorijoje

Aldis Štoss
Transporto skyriaus vadovas asistentas

+371 20374555
aldis@otankimill.eu

Kristiāns Agnis Jurēvics
Žemės ūkio paslaugų vadybininkas asistentas

+371 27144015
agnis@otankimill.eu

Sarmīte Bergmane
Pardavimų vadybininkas

+371 27262793
sarmite@otankimill.eu

Stasys Admikaitis
Pardavimų vadybininkas Lietuvoje

+370 60223301
+371 20373768
stasys@otankimill.eu

Ilgvars Inģis
Transporto dispečeris

+371 22030802
ilgvars@otankimill.eu
transport@otankimill.eu

Jānis Pikšens
Transporto dispečeris

+371 20003050
janis.piksens@otankimill.eu
transport@otankimill.eu

Renārs Vinokurovs
Instruktorius

+371 29207001
renars.vinokurovs@otankimill.eu


Uldis Krilovs
Darbo vadovas

+371 29909160
uldis@otankimill.eu

Mareks Rokjāns
Serviso meistras

+371 27260542
mareks@otankimill.eu

Renārs Francis
Tiekėjas

+371 27055598
renars@otankimill.eu
serviss@otankimill.eu

Sanda Laimiņa
Vyriausioji buhalterė

+371 634 81025
+371 28663312
sanda@otankimill.eu
odz@otankimill.eu

Ieva Egliena
Vyriausiasis buhalteris asistentas

+371 634 81025
ieva@otankimill.eu
odz@otankimill.eu

Līga Strode
Buhalteris asistentas

+371 63481025
liga@otankimill.eu
odz@otankimill.eu

Susisiekite su mumis

Siųsti žinutę apie bet kokia tema jus domina ir mes pasistengsime atsakyti kuo greičiau mes galime!