KONTAKTI

Viena no mūsu stiprajām pusēm ir atsaucīgi un pretimnākoši darbinieki. Sazinies!

Uzņēmumam rekvizīti

SIA „Otaņķu Dzirnavnieks”
PVN Reģ. Nr. LV 42103015892
Reģ. Nr. 42103015892
„Dzirnavnieks”, Otaņķu pag., Nīcas nov., Latvija, LV-3475
tel.: +371 634 81025 fakss: +371 634 81024
e-pasts: info@otankimill.eu

AS SEB banka (Latvija) SWIFT: UNLALV2X
EUR: LV23 UNLA 0050 0064 9584 8
AB SEB bankas (Lietuva) SWIFT: CBVILT2X
EUR: LT74 7044 0600 0789 4081
AS Luminor Bank SWIFT: RIKOLV2X
EUR: LV14 RIKO 0002 9300 8913 5

Mūsu komanda

Ričards Riepšs
Valdes priekšsēdētājs

+371 29185566
ricards@otankimill.eu

Jānis Lanka
Valdes loceklis

+371 29477086
janis@otankimill.eu

Kaspars Mežbrakšis
Mēslojuma iestrādes daļas vadītājs

+371 28808260
kaspars@otankimill.eu

Mārtiņš Skuja
Ražošanas daļas vadītājs

+371 29143144
martins@otankimill.eu

Gints Riekstiņš
Ražošanas daļas vadītājs

+371 20373768
gints@otankimill.eu

Līga Lagzdiņa
Projektu vadītāja

+371 27260573
liga.lagzdina@otankimill.eu
Mārketinga jautājumi
Pasākumu organizēšana un vadība

Armīns Sudints
Tehniskais direktors

+371 26396645
armins@otankimill.eu
serviss@otankimill.eu

Rolands Miķelsons
Loģistikas daļas vadītājs

+371 26445572
rolands@otankimill.eu
transport@otankimill.eu
Beramkravu pārvadājumi Baltijā

Anna Ovčiņņikova
Loģistikas speciālists

+371 29495541
anna@otankimill.eu
transport@otankimill.eu
Fasētas, negabarīta kravas,
Beramkravas, lejamkravas

Didzis Nelsons
Kravu menedžeris

+371 27075149
didzis@otankimill.eu
transport@otankimill.eu
Beramkravu pārvadājumi ES

Aldis Štoss
Loģistikas daļas vadītāja asistents

+371 20374555
aldis@otankimill.eu

Kristiāns Agnis Jurēvics
Mēslojuma iestrādes daļas vadītāja asistents

+371 27144015
agnis@otankimill.eu

Inga Kazlauska
Pārdošanas speciālists

+371 27262793
inga@otankimill.eu

Stasys Admikaitis
Pārdošanas speciālists Lietuvā

+370 60223301
+371 20373768
stasys@otankimill.eu

Ģirts Evaldsons
Transporta dispečers

+371 22035487
girts@otankimill.eu
transport@otankimill.eu

Ilgvars Inģis
Transporta dispečers

+371 22030802
ilgvars@otankimill.eu
transport@otankimill.eu

Jānis Pikšens
Transporta dispečers

+371 20003050
janis.piksens@otankimill.eu
transport@otankimill.eu

Uldis Krilovs
Darbu vadītājs

+371 29909160
uldis@otankimill.eu

Mareks Rokjāns
Servisa meistars

+371 27260542
mareks@otankimill.eu

Renārs Francis
Sagādnieks/servisa noliktavas pārzinis

+371 27055598
renars@otankimill.eu
serviss@otankimill.eu

Sanda Laimiņa
Galvenā grāmatvede

+371 634 81025
+371 28663312
sanda@otankimill.eu
odz@otankimill.eu

Ieva Egliena
Galvenās grāmatvedes palīgs

+371 634 81025
ieva@otankimill.eu
odz@otankimill.eu

Līga Strode
Grāmatvedes palīgs

+371 63481025
liga@otankimill.eu
odz@otankimill.eu

Sazinieties ar mums

Nosūtiet ziņu par jebkuru Jums interesējošu tēmu un mēs sniegsim atbildi cik drīz vien varēsim!